Psycholog Online

Psycholog Online to forma poradnictwa psychologicznego za pośrednictwem internetu  a dokładniej komunikatora Skype. Internetowa pomoc psychologiczna jest niezbędna w przypadku gdy z rożnych powodów nie można dotrzeć do placówki pomocy psychologicznej.

Oferta pomocy psychologicznej online dotyczy:

  • Psycholog dla Dorosłych

  • Psycholog dla Młodzieży

  • Psycholog Dziecięcy

Gdy problemy codziennego życia przerastają nas, stres i cierpienie zaczyna być coraz bardziej nieznośne, a ty czujesz że potrzebujesz osoby która wysłucha Twoje problemy, warto skorzystać z pomocy psychologa internetowo w szczególności gdy:

  • Mieszkasz w miejscu gdzie nie ma dostępu do specjalisty

  • Zależy ci na zachowaniu anonimowości

  • Nadmiar obowiązków uniemożliwia wizytę w poradnii

  • Przebywasz zagranicą

  • Jesteś osobą niepełnosprawną

Psycholog Online – Kiedy warto skorzystać z pomocy

Rozwój internetu pozwolił nam ludziom skorzystać z wielu dobrodziejstw nowoczesnej komunikacji przez internet, niosący znaczące korzyści w wymianie informacji. Również poradnictwo psychologiczne w internecie staje się coraz powszechniejszą normą, szczególnie wtedy gdy nie mamy czasu, aby umówić się do psychologa lub z innych osobistych względów które to uniemożliwiają. Psycholog online to zaleta tego, że sesję psychologiczną online możesz odbyć bezpośrednio w swoim domu lub w każdy innym dogodnym miejscu dla ciebie, potrzebujesz jedynie komputer i stabilne połączenie internetowe.

Porady psychologiczne online to również zaleta gdy mieszkamy w małych miejscowościach i nie mamy możliwości dostępu do psychologa lub wymaga ono zbyt dalekiej podróży. Dotyczy to także osób mieszkających zagranicą, gdy bariery językowe stwarzają problem w znalezieniu lokalnej pomocy psychologicznej, a potrzeba zasięgnięcia porady jest paląca. Pomoc psychologiczna online może odbyć się w wygodnym dla nas czasie i miejscu oraz dać większe poczucie anonimowości jeśli tego potrzebujemy.

Pomoc psychologiczna online często nazywana jest również jako internetowe pogotowie psychologiczne, albowiem potrzebna często w palących momentach, kryzysowych sytuacjach, nagłej pomocy, udzielenia praktycznej porady psychologicznej, gdy tak bardzo czujemy potrzebę komuś się zwierzyć i tak należy ją traktować albowiem nie zastąpi bezpośredniej psychoterapii i osobistej relacji terapeutycznej.

Psycholog Online w Praktyce

Z pomocy psychologicznej online skorzystać mogą osoby pełnoletnie, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu.

 

1
Zarezerwuj termin konsultacji przez Skype –
telefonicznie: 573-050-052, mailowo: recepcja@psychoterapiacotam.pl
2
Dokonaj płatności przelewem
na wskazany numer konta
3
O umówionej porze nasz Specjalista zadzwoni do Ciebie
wystarczy, że podczas rezerwacji terminu podasz swój login Skype