Nasze poradnie
Skontaktuj się z nami
Umów wizytę

Bemowo 1

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Powstańców Śląskich 58A
Nawiguj

Bemowo 2

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Bolkowska 2C/5 piętro 3
Nawiguj

Targówek

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
ul. Borzymowska 21
Nawiguj

Targówek Zacisze

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
Wallenroda 9
Nawiguj

Wilanów

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Wiertnicza 118
Nawiguj

Włochy

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Mikołajska 18
Nawiguj

Poradnia Bemowo Centrum Szkoleń i Warsztatów Psychologicznych

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Bolkowska 8/5
Nawiguj

Strona Główna – old

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA WARSZAWA

Poradnię Co tam? Psychoterapia bliska Tobie tworzy zespół doświadczonych praktyków specjalistów w zakresie psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Odwiedź nas w jednej z 5 placówek w mieście Warszawa. Wygodny dojazd z Wola, Żoliborz, bielany, Białołęka, Rembertów, Praga południe, Praga północ, Ursynów, Mokotów, Konstancin jeziorna, Stare babice.

Psychoterapia Warszawa
Co tam? Psychoterapia bliska Tobie to warszawska poradnia psychologiczna,
która została stworzona z myślą o
niesieniu pomocy osobom zagubionym lub
szukającym specjalistycznej porady
psychologa. To miejsce, w którym można
czuć się niezobowiązująco i bezpiecznie.

Nasz doświadczony zespół specjalistów pomaga dzieciom, młodzieży oraz dorosłym rozwiązywać problemy, czy też pokonywać trudności życia codziennego. Prowadząc terapie psychologiczne wierzymy, że rozmowa stanowi pierwszy, a także najważniejszy krok do poznania drugiej osoby. Jest ona kluczem do udzielenia skutecznej pomocy. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i skupiamy się na jego potrzebach. Wiemy, jak ważne są nastrój oraz komfort psychiczny. Dlatego nasi pacjenci potrafią nie tylko otworzyć się, ale co najważniejsze – zaufać doświadczonym specjalistom. W naszej poradni pomagamy również parom, małżeństwom, oraz rodzinom. Prowadzona jest terapia dla par, terapia małżeńska, jak również terapia rodzinna. Dojedź do nas wygodnie, nasze placówki znajdziesz w czterech punktach w Warszawie. Nie możesz dojechać lub nie masz czasu? Skorzystaj z usług psycholog online za pomocą komunikatora Skype, telefonicznie lub w formie czatu. Zapraszamy !

Co oferujemy?

Oferujemy szeroki zakres wsparcia i pomoc w rozwoju osobistym

Jesteśmy profesjonalistami, skupiamy się na pacjencie i jego potrzebach. Zachowujemy przy tym ludzkie podejście i otwartość, dbając o Państwa komfort i samopoczucie. Zaufało nam wielu pacjentów, którzy z naszą pomocą odnaleźli odpowiednią ścieżkę działania. Posiadamy szeroki zakres specjalizacji: psycholog, psychiatra, psychoterapia, psycholog dziecięcy, psychiatra dziecięcy. Prowadzimy m.in.: terapia DDA, terapia uzależnień. Działamy w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo, Targówek, Wilanów, Włochy i Ursus.

Publikacje dla pacjentów

Co tam? Psychoterapia bliska Tobie

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Pozostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy do Ciebie lub odpiszemy na Twój adres mailowy. Odpowiemy na każde pytanie.

    Chcę skorzystać z usług Placówki Co tam


    Preferowany rodzaj kontaktu