Zespół specjalistów

Adam Jastrzębski
Psycholog, Terapeuta Młodzieży

Psycholog specjalizujący się w psychoterapii młodzieży i młodych dorosłych. Wspomaga w problemach dorastania, budowania tożsamości, usamodzielniania się i wchodzenia w dorosły etap życia.

Swoją pomoc również kieruje do młodych dorosłych którzy przechodzą kryzys osobowościowy, czują się zagubieni, niepewni swoich decyzji życiowych, przeżywający różnorodne lęki, blokadę emocji, poczucie braku satysfakcji z pracy, nerwice i depresję.

Pracuje w nurcie psychoanalitycznym, metodzie sięgającej swoimi korzeniami do odkrycia przez Zygmunta Freuda podświadomego życia psychicznego.

Pozwala ona na głęboką zmianę struktury osobowości oraz sposobu postrzegania siebie i świata. Ważne dla niego jest zaciekawienie własnym wnętrzem osoby zgłaszającej się na psychoterapię. W relacji z terapeutą odtwarzają się schematy na tle których odkrywamy kim naprawdę jesteśmy.

Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS. Obecnie szkoli się w Ośrodku psychoterapii psychoanalitycznej ,,Trójmiasto”. Jest kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoje doświadczenie zdobywał w ośrodkach socjoterapeutycznych i na oddziałach psychiatrycznych. Pracuje również z młodzieżą w Oddziale Leczenia Nerwic w Zagórzu.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  698 115 005

 

Adam Jastrzębski – ZnanyLekarz.pl