Zespół specjalistów

Anna Choroszewicz
Psycholog, Terapeuta

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym – pracuje z pacjentem nad jego objawami, skupiając się na ich łagodzeniu, poprzez pracę nad wspólnie określonym celem. Pacjent skupia się na analizie swoich przekonań, myśli, zachowania się i emocji oraz schematów postępowania. Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Pomoc psychoterapeutyczna kieruje do osób dorosłych oraz młodzieży od 15. roku życia, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, stresu adaptacyjnego i pourazowego, depresji, niskiej samooceny, trudności w relacjach, poczucia osamotnienia, kryzysów życiowych.

Swoje doświadczenia zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego, Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WUM oraz w Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo. Ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jest w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

W swojej pracy przestrzega zasad zawartych w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Stale poszerza kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu psychoterapii. Regularnie poddaje się superwizji.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  509 019 090

 

Anna Choroszewicz – ZnanyLekarz.pl