Zespół specjalistów

Gabriela Maligłówka
psycholog, terapeuta

Umów wizytę w wybranym gabinecie:

Targówek

Borzymowska 19 573 050 052

O mnie

Przyjmuje w CO Tam? Targówek

Prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym – pracuje z pacjentem, uwzględniając całe jego życie. Zwraca uwagę na dynamikę swoich relacji z pacjentem, wykorzystując jednocześnie najnowszą wiedzę z zakresu terapii i psychiatrii. Terapia w nurcie psychodynamicznym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Pracuje z osobami cierpiącymi na schizofrenię, zaburzenia osobowości oraz zaburzenia somatyczne. Swoją opieką – zarówno w formie terapii indywidualnej, jak i par – obejmuje dorosłych, a także młodzież powyżej 16. roku życia. Pomaga w problemach związanych z zaburzeniami odżywiania, kryzysami w związkach, rozstaniami, problemami małżeńskimi (również okołorozwodowymi). Zajmuje się również pracą nad trudnościami związanymi z traumą wskutek utraty bliskiej osoby oraz stresem związanym z pracą lub relacjami z otoczeniem.

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  573 050 052

 

Gabriela Maligłówka – ZnanyLekarz.pl

 

Leczone choroby

Doświadczenie

Media

Blog