Zespół specjalistów

Kamil Dante Lucci
Psycholog Dzieci i Młodzieży

Psycholog dziecięcy i młodzieży. 

Ukończył studia na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii ze specjalizacją w diagnozie i leczeniu dzieci i młodzieży, w tym zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Pracuje w Szpitalu Klinicznym WUM w Warszawie na oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego, jest w trakcie studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz doskonali swoje umiejętności w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie.

Diagnozuje i pracuje z dziećmi od 2 do 18 roku życia. Pomaga pacjentom zmagającym się z przewlekłym stresem, znajdującym się w kryzysie, cierpiącym z powodu problemów życiowych, obniżonej samooceny, braku satysfakcji życiowej, mającym trudności w relacjach z innymi ludźmi. Udziela też wsparcia rodzicom dzieci cierpiących na zaburzenia psychiczne wieku rozwojowego lub doświadczającym trudności wychowawczych.

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuje z pacjentem nad jego objawami, skupiając się na ich łagodzeniu, poprzez pracę nad wspólnie określonym celem. Pacjent skupia się na analizie swoich przekonań, myśli, zachowania się i emocji oraz schematów postępowania.

Prowadzi terapię w języku polskim, włoskim i angielskim.

Pracuje pod stałą superwizją.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  509 019 090