Zespół specjalistów

Malwina Karczmarczyk
Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę w wybranym gabinecie:

Bemowo

Bolkowska 8/5 piętro I 698 115 005

O mnie

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, który w szczególności uwzględnia istnienie nieświadomego życia psychicznego. Celem terapii psychodynamicznej jest poprawa jakości życia poprzez wgląd i przepracowanie nieświadomych schematów psychicznych. Jest to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Prowadzi terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży od 15. roku życia. Pracuje z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, zaburzenia  somatyczne oraz zaburzenia osobowości.

Pomaga również osobom, które cierpią w skutek traumy, trudności w relacjach bliskich oraz zawodowych, jak i osobom przeżywającym ogólne zagubienie lub wewnętrzną pustkę.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w szpitalu Wolskim na oddziale psychiatrycznym oraz w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego w Warszawie, gdzie głównie pracowała z osobami z zespołem stresu pourazowego jak również z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi.

Udzielała  pomocy weteranom oraz ich rodzinom poprzez pracę w ` Telefonie Zaufania`.

Oprócz praktyki zawodowej, odbyła liczne kursy w celach pogłębienia wiedzy fachowej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie szkoli się w Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.

Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologów PTP, a swoją pracę nadzoruje u licencjonowanych superwizorów PTP.

Współautor książki „Tułaczka Odyseusza – powrót z wojny do domu” (2016) (z zespołem kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii).

Prowadzi również psychoterapię w języku niemieckim.

Umów Wizytę : 

Telefonicznie :  698 115 005

 

Malwina Karczmarczyk – ZnanyLekarz.pl

 

Leczone choroby

Doświadczenie

Media