Zespół specjalistów

Marta Dymowska
psycholog, terapeuta

Przyjmuje w CO Tam? Targówek

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym – pracuje z pacjentem nad jego objawami, skupiając się na ich łagodzeniu, poprzez pracę nad wspólnie określonym celem. Pacjent skupia się na analizie swoich przekonań, myśli, zachowania się i emocji oraz schematów postępowania. Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Udziela pomocy młodzieży od 15. roku życia i dorosłym – w formie terapii indywidualnej oraz par. Specjalizuje się w zaburzeniach lękowych i osobowości, PTSD, ASD. Prowadzi grupy rozwojowe dla nastolatków, a także superwizję dla specjalistów.

Ukończyła Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. W swojej pracy wykorzystuje założenia terapii schematu, dialogu motywującego oraz terapii EMDR. Pracuje pod stałą superwizją oraz w oparciu o zasady Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Umów Wizytę :  573 050 052

Marta Dymowska – ZnanyLekarz.pl