Zespół specjalistów

Sebastian Maciejewski
Psycholog, terapeuta

Umów wizytę w wybranym gabinecie:

Targówek

Borzymowska 19 573 050 052

O mnie

Przyjmuje w CO Tam?  Targówek i Bemowo

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym – pracuje z pacjentem nad jego objawami, skupiając się na ich łagodzeniu, poprzez pracę nad wspólnie określonym celem. Pacjent skupia się na analizie swoich przekonań, myśli, zachowania się i emocji oraz schematów postępowania. Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Zajmuje się terapią indywidualną dorosłych (również w języku angielskim). Pracuje z osobami doświadczającymi depresji i zaburzeń lękowych (np. nerwicy, fobii, paniki, stresu potraumatycznego). Dodatkowo pomaga w takich problemach emocjonalnych jak złość, niskie poczucie własnej wartości i samoocena, stres związany z pracą, bezsenność.

Wcześniejsze doświadczenie obejmowało pracę psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, Szpitalu Psychiatrycznym w Bolesławcu i w Szpitalu „Zdroje” w Szczecinie.Pracował w Brytyjskiej Służbie Zdrowia jako psychoterapeuta z pacjentami dorosłymi z depresją i różnego rodzaju zaburzeniami lękowymi. Dodatkowo prowadził prywatną praktykę psychologiczną w Bristolu, w tym angażując się w pomoc psychologiczną dla polskiej emigracji.

Jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe w krótkoterminowej psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Exeter University w Wielkiej Brytanii (IAPT Low Intensity CBT). Ponadto ukończył szkolenie w metodzie Dialogu Motywującego (Motivational Interviewing) w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Jest w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Od 2006 roku jest członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS) i Brytyjskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (BABCP).

Pracuje w zgodzie z kodeksem etycznym i podlega regularnej superwizji zgodnie z profesjonalnymi standardami powyższych organizacji.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  573 050 052

 

Sebastian Maciejewski – ZnanyLekarz.pl

 

Leczone choroby

Doświadczenie

Media

Odpowiedzi na pytania

0 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów.

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania naszemu specjaliście, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h. Zadaj pytanie

Blog