Dla kogo?

Boisz się jeździć autobusem? Przerażają Cię Twoje rozmyślania o śmierci? Masz natrętne myśli, przez które nie możesz spać? A może pewne nawyki utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie, np. zbyt częste mycie rąk? Jeżeli czujesz, że nie potrafisz sobie poradzić, zgłoś się do nas na rozmowę z doświadczonym i zaangażowanym psychoterapeutą w jednej z naszych poradni w Warszawie.

Zapewniamy wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów: psychologów-diagnostów, psychoterapeutów i psychiatrów. Specjalizujemy się w pomocy dzieciom, młodzieży, ich rodzicom oraz młodym dorosłym. Rozmowa, zaczynająca się od prostych słów „co tam?”, może zmienić się w taką, która pomoże uporać się z trudnościami. To właśnie profesjonalizm, zaangażowanie i domowa atmosfera wyróżniają naszą warszawskie poradnie. Umów się na sesję psychoterapii w naszej przychodni i poczuj się lepiej!

Powinieneś się do nas zgłosić, jeśli:

 • boisz się spotkań z ludźmi,
 • masz problem ze znalezieniem swojej drugiej połowy,
 • kłócisz się z partnerką/partnerem,
 • masz natrętne, powracające myśli – np. zbyt często myjesz ręce,
 • masz problemy z prawidłowym odżywianiem się,
 • podejrzewasz u siebie depresję lub zaburzenia osobowości,
 • cierpisz na lęki lub nerwicę,
 • masz poczucie, że Twoje problemy Cię przerastają,
 • masz trudności w dogadywaniu się z innymi,
 • nie panujesz nad swoimi emocjami,
 • miewasz napady agresji,
 • martwi Cię zachowanie Twojego dziecka,
 • przeżywasz żałobę,
 • chcesz poprawić jakość swojego życia,
 • nie możesz spać lub śnią Ci się koszmary,
 • masz trudne wspomnienia z dzieciństwa,
 • trudno jest Ci się skupić,
 • nie potrafisz cieszyć się życiem lub nie chce Ci się żyć,
 • chcesz poprawić swoją relację z partnerką/partnerem,
 • chcesz poprawić relację z dzieckiem,
 • planujesz duże zmiany w życiu (rozwód, przeprowadzkę, zmianę pracy),
 • potrzebujesz szczerej rozmowy z otwartą osobą w przyjaznej atmosferze.

Co oferujemy?

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych
Pomocne dla wszystkich, którzy potrzebują konkretnej wiedzy na temat swoich cech psychologicznych i predyspozycji. Nasi doświadczeni specjaliści, przy pomocy profesjonalnych badań i kwestionariuszy, ustalą takie zespoły cech, jak: osobowość, temperament, inteligencja, skłonność do depresji, odczuwania lęków, itp. Tego typu badanie psychologiczne może być też formą diagnozowania problemów, gdy rozważasz podjęcie psychoterapii własnej lub dziecka. Można w ten sposób zdiagnozować m.in. organiczne uszkodzenia układu nerwowego, autyzm, zespół Aspergera, ADHD, a także ustalić poziom gotowości szkolnej u dziecka.

czytaj więcej

Terapia (psychoterapia) indywidualna
Jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że potrzebujesz dyskretnego, kompetentnego wsparcia w codziennych zmaganiach z życiem prywatnym i zawodowym lub brakuje Ci sensu w życiu i codziennych czynnościach. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów pomoże Ci zapanować nad stresem, zwalczyć nadmierny lęk, smutek i przygnębienie. Dzięki rozmowie z zaufanym terapeutą przepracujesz problemy z przeszłości lub obecne, takie jak żałoba po śmierci osoby bliskiej lub po rozstaniu, trudności z okresu dzieciństwa. Dowiesz się, co robić w razie uzależnienia własnego albo osoby, z którą żyjesz lub pracujesz. Dzięki terapii indywidualnej, skupionej w stu procentach na Tobie, lepiej też zrozumiesz samego siebie i rozwiniesz swoje kompetencje psychologiczne.

czytaj więcej

Psycholog - konsultacja i psychoterapia
Psycholog to osoba która ukończyła odpowiednie studia psychologiczne, najczęściej 5 letnie studia magisterskie. Jako absolwent studiów psychologicznych posiada odpowiednie kwalifikacje potwierdzone dokumentami ukończonych studiów psychologicznych oraz kompletnym zakresem wiedzy dotyczącej ludzkiej psychiki.

czytaj więcej

Psycholog - Psychoterapia dzieci i młodzieży
Jeśli dostrzegasz u swojego dziecka lub nastolatka niepokojące objawy, widzisz, że nie radzi sobie z lękiem, z żałobą po stracie bliskiej osoby, jeśli ciężko adaptuje się w grupie i trudno nawiązuje relacje, zmaga się z uzależnieniem, np. od telewizji lub komputera, ma fizyczne dolegliwości nieznanego pochodzenia – warto skonsultować stan jego zdrowia ze specjalistą. Nasi terapeuci w przyjaznej atmosferze porozmawiają z dzieckiem oraz z Wami – jego rodzicami. Pomogą zdiagnozować i wdrożyć leczenie szerokiego spektrum chorób i zaburzeń, takich jak: stres, bezsenność, autyzm, zespół Aspergera, ADHD, zespół Touretta, mutyzm, zaburzenia odżywiania i nastroju, depresja, nocne moczenie się, schizofrenia, zespół natręctw, zaburzenia adaptacyjne, uzależnienia, trudności szkolne (dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia) czy zaburzenia zachowania. Pomożemy najmłodszym i nieco starszym, a ich rodzicom podpowiemy, jak pomagać i wspierać je na co dzień.

czytaj więcej

Psycholog Online
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i liczne zapytania wprowadziliśmy do oferty konsultacje psychologiczne online poprzez popularny komunikator Skype.

czytaj więcej

Psychiatra dla dorosłych i młodzieży od 18 roku życia
Stres, bezsenność, uzależnienia od używek, permanentny smutek i przygnębienie, żal po stracie bliskich lub towarzyszący nam w codziennym życiu nadmierny lęk – to tylko niektóre z dolegliwości obniżających nasz komfort życia. Można je zwalczyć przy pomocy zaufanych, kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy Ci spotkanie i życzliwą rozmowę, w trakcie której lekarz-specjalista zaproponuje sposób leczenia, aby trwale poprawić jakość Twojego życia. Mamy doświadczenie medyczne w diagnozowaniu i leczeniu takich chorób i zaburzeń, jak m.in.: bezsenność, zaburzenia lękowe, schizofrenia, depresja, zaburzenia odżywiania, choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD), zaburzenia psychotyczne, zespół natręctw, zaburzenia pamięci, uzależnienia oraz zaburzenia adaptacyjne.

czytaj więcej

Psychiatra Dziecięcy - dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia.
Oferujemy kompleksową pomoc specjalisty w zakresie psychiatra dziecięcy w celu precyzyjnego zdiagnozowania występujących problemów i określenie celów skutecznej pomocy i leczenia dziecka. Pierwsza wizyta to szczegółowa konsultacja gdzie psychiatra dla dzieci będzie zadawał wiele pytań tak aby skutecznie pomóc małemu pacjentowi. Dogłębne zrozumienie przyczyn powstawania problemu pozwoli opracować skuteczny plan leczenia. To także odpowiedzi na pytania zatroskanych rodziców a także wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących stanu dziecka.

czytaj więcej

Terapia dla par
Wspólnie z terapeutą wypracujecie metody pozwalające poradzić sobie z przejściowymi i permanentnymi problemami w związku oraz wytyczycie drogę do wzajemnego porozumienia. Bez względu na staż Waszej relacji oraz charakter Waszych problemów, życzliwy specjalista pomoże Wam w zdiagnozowaniu trudności oraz w znalezieniu sposobu na poprawę jakości wspólnego życia. Polecamy rozmowę obojga partnerów z naszym terapeutą, jeśli: chcielibyście poprawić jakość Waszej relacji uczuciowej, jeżeli przytłaczają Was codzienne problemy, przeżywacie kryzys, ciche dni lub ciągłe awantury lub gdy rozważacie, czy warto nadal być razem.

czytaj więcej

Terapia małżeńska
Dedykowana terapia małżeńska. Wykonaj pierwszy krok. Umów się na wizytę do jednej z naszych poradni - Bemowo, Targówek, Wilanów Warszawa.

czytaj więcej

Terapia rodzinna
Nasza specjalność to pomoc najmłodszym, nieco starszym i ich najbliższym – rodzicom. Jakość Waszego życia jest silnie uzależniona od istnienia i jakości relacji z najbliższymi, dlatego na rozmowę z naszymi specjalistami zapraszamy całe rodziny. Nasi zaufani i dyskretni terapeuci pomogą Wam rozwiązać wewnętrzne konflikty, podpowiedzą sposoby na poprawę komunikacji z bliskimi i pokażą, jak budować wzajemne porozumienie. Aby umożliwić Wam lepsze poznanie się, mogą zaproponować Wam testy temperamentu, osobowości i postaw rodzicielskich. Życzliwa rozmowa z terapeutą to początek budowania trwałej, zdrowej, opartej na zaufaniu i silnej relacji pomiędzy wszystkimi członkami Waszej rodziny.

czytaj więcej

Grupy rozwojowe i grupy wsparcia dla nastolatków, rodziców i młodych dorosłych
Nasi specjaliści służą pomocą w rozwijaniu psychologicznych umiejętności Twojego dziecka, pomogą Ci też dostrzec i rozwijać jego potencjał. Warto skonsultować się z doświadczonym, życzliwym terapeutą, jeśli Twoje dziecko: przeżywa trudny okres, np. związany z poczuciem własnej wartości, samooceną, jeżeli masz wrażenie, że Wasz kontakt jest słabszy niż dawniej. Grupy dla nastolatków cieszą się ogromną popularnością wśród młodych osób, które szukają wartościowych znajomych, i zależy im na przyjaźni. Nasz doświadczony zespół terapeutów pomoże Wam poradzić sobie z problemami szkolnymi, emocjonalnymi, z niską samooceną dziecka. Oferujemy także terapię nieśmiałości i problemów w komunikacji z otoczeniem.
Terapia DDA i DDD
Gdy problemy dzieciństwa uniemożliwiają pełną realizację twoich celów w dorosłym życiu, czujesz że potrzebujesz pomocy w zrozumieniu doświadczanych problemów, rozpoznajesz u siebie objawy dla osób z DDA i DDD, to najwyższy czas aby do nas przyjść na konsultację. Doświadczeni terapeuci specjalizujący się w psychoterapii dzieci dorosłych alkoholików oraz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych są gotowi aby Ci pomóc. Oferujemy profesjonalną pomoc, konsultację psychologiczną oraz skuteczną psychoterapią indywidualną i grupową.

czytaj więcej

Terapia Uzależnień i współuzależnienia
Zapewniamy profesjonalną pomoc osobom uzależnionym i ich bliskim przy problemach uzależnienia od alkoholu, leków, środków psychoaktywnych (narkotyków), gier hazardowych, Internetu i gier komputerowych. Jeżeli jesteś przekonany o swoim uzależnieniu lub zauważasz niepokojące objawy – zgłoś się do naszych specjalistów prowadzących terapię uzależnień.

czytaj więcej

Leczenie zaburzeń
Jeżeli cierpisz z powodu depresji, nerwicy i innych zaburzeń – zgłoś się do jednego z naszych psychoterapeutów. Już na pierwszym spotkaniu ustalicie ścieżkę działania i najlepszą dla Ciebie metodę terapii. Nasi terapeuci są najlepszymi praktykami różnych nurtów psychoterapeutycznych – gwarantują skuteczność leczenia naukowo potwierdzonymi metodami, pełną dyskrecję i pracę zgodnie z kodeksem etycznym.

czytaj więcej

Leczenie nerwicy
Nerwica to jedno z najczęstszych – obok depresji – schorzeń psychologicznych. Niestety nieco bagatelizowane w obecnych czasach, obfitujących w czynniki stresogenne, które dotykają niemal nas wszystkich.

czytaj więcej

Leczenie depresji
Depresja to podstępna, wielowymiarowa choroba przybierająca wiele twarzy. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Bywa trudna w diagnozowaniu, a jej symptomy nie zawsze są oczywiste.

czytaj więcej

Leczenie depresji poporodowej
Konsultacje, diagnoza i skuteczne leczenie depresji poporodowej

czytaj więcej

Terapia EMDR
W naszej bogatej ofercie nurtów terapeutycznych odnajdą Państwo terapię EMDR uznawaną przez WHO za niezwykle skuteczną metodę terapii po traumatycznych przeżyciach, lękach, jak i PTSD ( zespół stresu pourazowego). W Polsce zwana powszechnie jako “Terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych”

czytaj więcej

Terapia Grupowa
Terapia i psychoterapia grupowa

czytaj więcej

Treningi umiejętności społecznych
To nasza autorska propozycja pogłębiania umiejętności interpersonalnych oraz współpracy w grupie dla najmłodszych. Nasi doświadczeni terapeuci w przyjaznej atmosferze poprowadzą dzieci przez uczestnictwo w procesie grupowym i pomogą im rozwinąć ich indywidualny potencjał kompetencji społecznych w grupie rówieśniczej.
Psychoterapia w języku niemieckim
Oferujemy konsultacje i psychoterapię w języku niemieckim dla osób które potrzebują wsparcia i pomocy psychologicznej a nie znają języka polskiego.

czytaj więcej

Superwizje
Dla nauczycieli klas I-III, pedagogów, psychologów szkolnych, logopedów oraz terapeutów integracji sensorycznej. To nowość na rynku, która nowoczesnymi metodami pozwoli zanalizować stosowane metody nauczania i ich efektywność. Superwizje prowadzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy także w formie wolontariatu – edukując w szkołach dzieci, nauczycieli i pedagogów oraz rodziców.