Kontakt

Poradź się naszych ekspertów!

Czasem w naszych myślach pojawiają się pytania na temat problemów, które trzeba natychmiast skonsultować ze specjalistą. Zachęcamy do odwiedzenia naszych psychologów placówkach zlokalizowanych w dzielnicy bemowo, targówek i wilanów. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić naszej poradni w Warszawie- skonsultuj się z nami online.

W przypadku gdy nie wiesz którego specjalistę wybrać to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasz doświadczony personel podpowie, doradzi i pomoże odnośnie wyboru specjalisty. Eksperci pracujący w naszych warszawskich gabinetach to doświadczeni praktycy, którzy chętnie wesprą Cię w codziennych wyzwaniach i trudnościach.

Nasze poradnie psychologiczne w mieście Warszawa to niezwykle dobrze zlokalizowane placówki które pozwolą ci dojechać praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy. Poradnia na Bemowie znajdująca się na ul Bolkowskiej 8/5 to skrzyżowanie głównych ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej, to zaledwie 15 minut dojazdu od sąsiadujących dzielnic Wola, Bielany, Ursus czy Włochy a także gminy Stare Babice. Poradnia na Targówku to lokalizacja przy ul. Borzymowskiej 19, niezwykle dobrze zlokalizowana placówka z wygodnym dojazdem z Pragi północ, Pragi południe, Rembertów czy Białołęka. Poradnia na Wilanowie znajduje się przy jednej z głównych ulic dzielnicy czyli Wiertnicza 118, niezwykle blisko Pałacu w Wilanowie oraz miasteczka Wilanów, świetnie skomunikowana z dzielnicami Mokotów, Ursynów a także gminą Konstancin Jeziorna.

Czekamy na Twoje pytania!

Jeśli chcesz zadać je psychologowi, napisz na: psycholog@psychoterapiacotam.pl 

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychiatry, wyślij e- mail na: psychiatra@psychoterapiacotam.pl

Pamiętaj, że porada mailowa nie ma charakteru porady medycznej i nie zastąpi wizyty u specjalisty.