Nowa nazwa Poradni

Nasza Poradnia wciąż się rozwija – jesteśmy gotowi na wszelkie zmiany, by móc być jeszcze bliżej osób, które potrzebują pomocy i wsparcia.

Od teraz Psychoterapia Zielone Zacisze to Co tam? Psychoterapia bliska Tobie. Odświeżyliśmy też logo, wygląd i charakter naszej strony internetowej oraz pozostałych kanałów, za pośrednictwem których Poradnia Co tam? Psychoterapia bliska Tobie kontaktuje się ze swoimi odbiorcami. Nowa nazwa oraz zmiana lokalizacji Poradni to duży krok, dzięki któremu chcemy jeszcze skuteczniej dotrzeć do Państwa z ofertą profesjonalnego wsparcia w zakresie psychoterapii dla dzieci, młodzieży, młodych dorosłych oraz rodziców, dlatego to do nich skierowane jest nasze nowe hasło. Chcemy pokazać, że psychoterapia to pomoc wykwalifikowanego i przyjaznego specjalisty, a Co tam? Psychoterapię bliską Tobie wyróżnia profesjonalizm, zaangażowanie i domowa atmosfera.

Proste pytanie „co tam?” może być początkiem luźnej rozmowy, podczas której ekspert będzie w stanie wskazać drogę do wyjścia z trudnej sytuacji.

Udostępnij: