Zespół specjalistów

Aneta Jóźwik-Tkaczuk
Psycholog, terapeuta uzależnień

Umów wizytę w wybranym gabinecie:

Bemowo

Bolkowska 8/5 piętro I 698 115 005

O mnie

Przyjmuje w CO Tam? Warszawa Bemowo

Prowadzi terapię w nurcie psychoanalitycznym – pracuje z pacjentem, uwzględniając ważne wydarzenia z życia. Zwraca uwagę na dynamikę relacji, w celu lepszego zrozumienia roli i działań podejmowanych przez pacjenta, wpływających na jakość życia. Terapia w nurcie psychoanalitycznym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Specjalista w terapia i leczenie uzależnień, pracuje z osobami uzależnionymi oraz członkami rodzin dysfunkcyjnych (DDA), osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe natury psychosomatycznej oraz zaburzenia osobowości (zachowania). Swoją opieką – zarówno w formie terapii indywidualnej– obejmuje dorosłych, a także młodzież powyżej 16. roku życia.

Pomaga w problemach związanych z trudnościami budowania satysfakcjonujących relacji z ludźmi, kryzysami w związkach, żałobą, utratą pracy. Zajmuje się również pracą dotyczącą poczucia osamotnienia, pustki, problemami egzystencjalnymi w tym brak chęci do życia, myśli samobójcze.

Swoje doświadczenie zdobyła pracując w Szpitalu Psychiatrycznym w Łukowie, w Poradni Profilaktyki Środowiskowej ,,MARATON” w Warszawie. Prowadziła terapię indywidualną i grupową pacjentów uzależnionych w formie ambulatoryjnej oraz w stacjonarnym ośrodku leczenia uzależnień w Piastowie. Obecnie prowadzi konsultacje psychologiczne i terapię indywidualną w placówkach w Warszawie oraz w Klinice Alfa w Sochaczewie.

Jest absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie terapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Obecnie w trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie.

Pracuje w zgodzie z kodeksem etycznym i podlega regularnej superwizji.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  698 115 005

 

Aneta Jóźwik-Tkaczuk – ZnanyLekarz.pl

 

Leczone choroby

Doświadczenie

Media