Zespół specjalistów

Marta Osińska-Białczyk
psycholog, terapeuta

Umów wizytę w wybranym gabinecie:

Targówek

Borzymowska 19 573 050 052

O mnie

Przyjmuje w CO Tam?  Warszawa Targówek

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym – pracuje z pacjentem nad jego objawami, skupiając się na ich łagodzeniu, poprzez pracę nad wspólnie określonym celem. Pacjent skupia się na analizie swoich przekonań, myśli, zachowania się i emocji oraz schematów postępowania. Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym to naukowo udowodniona metoda leczenia.

Swoją pomoc kieruje do młodzieży powyżej 16. roku życia oraz dorosłych – w formie terapii indywidualnej, terapia dla par, a także terapia rodzinna z koterapeutą. Pracuje przede wszystkim z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, zaburzenia seksualne, zaburzenia odżywiania oraz depresję. Pomaga także w problemach, takich jak: niska samoocena, brak satysfakcjonujących relacji, poczucie zagubienia czy słabe radzenie sobie z emocjami. Edukuje w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, prowadzi superwizję dla specjalistów, a także warsztaty psychologiczne i treningi uważności.

Doświadczenie zdobywała na oddziale psychiatrycznym Szpitala Powiatowego w Złotowie, w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP, na Oddziale Dziennym Szpitala Wolskiego w Warszawie.

Umów Wizytę : 

System Rezerwacji Online

Telefonicznie :  573 050 052

 

Marta Osińska-Białczyk – ZnanyLekarz.pl

 

Leczone choroby

Doświadczenie

Media

Blog