Nasze poradnie
Skontaktuj się z nami
Umów wizytę

Bemowo 1

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Powstańców Śląskich 58A
Nawiguj

Bemowo 2

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Bolkowska 2C/5 piętro 3
Nawiguj

Targówek

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
ul. Borzymowska 21
Nawiguj

Targówek Zacisze

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
Wallenroda 9
Nawiguj

Wilanów

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Wiertnicza 118
Nawiguj

Włochy

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Mikołajska 18
Nawiguj

Poradnia Bemowo Centrum Szkoleń i Warsztatów Psychologicznych

Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Bolkowska 8/5
Nawiguj

Poradnia psychologiczna Bielany

Wybierz placówkę

Psychika ludzka to niezwykle złożona i krucha konstrukcja, o którą należy dbać. Dlatego korzystanie z usług specjalistów od ludzkiej psychiki – lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów czy psychologów, nie jest żadnym powodem do wstydu. To przejaw dojrzałości i rozwagi. Psycholog jest w stanie pomóc Ci walczyć z Twoimi problemami i – w razie potrzeby – skierować Cię na terapię do psychoterapeuty lub wskazać lekarza psychiatrę, który najlepiej się Tobą zajmie. O psychikę należy dbać, bo tylko w ten sposób zachowasz pełnię zdrowia. Co może Ci dać psycholog?

Psycholog dla dorosłych Warszawa Bielany

Psycholog nie jest lekarzem medycyny, nie jest również – choć po ukończeniu stosownych kursów i uzyskaniu odpowiedniego dyplomu, może być – psychoterapeutą. To osoba, która ukończyła pięcioletnie studia magisterskie i ma wszelkie kwalifikacje, by zajmować się problemami ludzkiej psychiki.

Każdy człowiek czasami ma problemy, bo są one częścią składową życia. Z wieloma można poradzić sobie samodzielnie, jednak niektóre wymagają potrzeby specjalistów. Nie miej z tego powodu poczucia winy, nie czuj się gorszy, czy wybrakowany, bo potrzebujesz pomocy psychologa. Takie rzeczy się po prostu zdarzają. Nigdy też nie porównuj się do innych osób – każdy ma swój własny poziom odporności psychicznej, każdy też inaczej radzi sobie z problemami. Kiedy powinieneś skorzystać z pomocy psychologa?

Jeśli czujesz, że Twoje życie zaczyna Cię przerastać, nie jesteś w stanie poradzić sobie z własnymi emocjami i czujesz, że tracisz nad wszystkim kontrolę, na czym cierpi Twoje życie zawodowe i prywatne, a także kontakty z najbliższymi – zgłoś się do psychologa. Nie wstydź się też skorzystać z jego usług, jeśli zauważasz, że coraz mniej rzeczy przynosi Ci radość, coraz trudniej Ci podejmować nawet najprostsze decyzje, czy zmusić się do działania. Psycholog nie jest lekarzem, jednak jest w stanie Ci pomóc, jeśli tylko dasz mu szansę i po tę pomoc się zgłosisz.

Zapisz się na wizytę w naszej poradni niedaleko Bielan w Warszawie. Zobacz jak dojechać:

To właśnie psycholog pomoże Ci poradzić sobie z Twoimi problemami. Już nawet zwykła rozmowa może mieć niezwykłą moc – to pod jej wpływem, a także przy pomocy odpowiednich testów psychologicznych, psycholog może wskazać dalsze postępowanie – skierować Cię do psychoterapeuty lub lekarza psychiatry. Być może też po prostu rozmowa z psychologiem będzie dla Ciebie wystarczająca, byś spojrzał na swoje problemy z innej perspektywy i zrzucił ogromny ciężar z serca.

W naszej poradni psychologicznej pracują wykwalifikowani, empatyczni psychologowie i psychoterapeuci – prawdziwi specjaliści od ludzkich dusz i umysłów. Nie musisz się bać, domowa atmosfera i otwarci, przyjaźni ludzie pomogą Ci się otworzyć i uporać się z kłopotami. Czasami najlepszym przyjacielem może być właśnie psycholog. Warszawa Bielany to idealne miejsce, by rozpocząć poszukiwania – nie musisz udawać się daleko, naszą poradnię psychologiczną znajdziesz w swoim zasięgu. Daj sobie szansę na lepsze życie.

Psycholog dziecięcy Bielany

Nie tylko dorośli mają problemy. Dotykają one też dzieci. Każde dziecko jest inne – ma inną wrażliwość i może potrzebować pomocy i wsparcia kogoś dorosłego w każdym momencie życia. Nie bagatelizuj problemów swojego dziecka, zadziałaj, jeśli widzisz, że dzieje się z nim coś złego.

Przeprowadzka, utrata bliskiej osoby, rozpoczęcie nowej szkoły, rozwód rodziców, problemy z rówieśnikami – problemy, z którymi może borykać się dziecko można wymieniać praktycznie bez końca. W takich sytuacjach pomocny będzie właśnie psycholog dziecięcy.

Zgłoś się o pomoc do nas – w naszej poradni psychologicznej znajdziesz wykwalifikowanych psychologów dziecięcych, z warszawskich Bielan, jak z każdej innej części miasta – bardzo szybko trafisz do odpowiedniego gabinetu. Pomóż swojemu dziecku poprawić jego komfort życia i nie bagatelizuj jego problemów.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Pozostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy do Ciebie lub odpiszemy na Twój adres mailowy. Odpowiemy na każde pytanie.

    Chcę skorzystać z usług Placówki Co tam


    Preferowany rodzaj kontaktu