Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, a ponadto studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki specjalnej i Wspomagania dzieci z problemami rozwojowymi oraz cykl szkoleń Vademecum Terapeuty Rodzinnego i Staż w Zespole Terapii Rodzin.
Od 2008 roku pracuję terapeutycznie. Początkowo pracowałam w nurcie poznawczo-behawioralnym, kierując się wysoką efektywnością oddziaływań tego podejścia, wykazywaną w wielu badaniach i pracach naukowych. Z biegiem czasu zauważyłam potrzebę poszerzenia warsztatu pracy i sięgania po dorobki innych nurtów: humanistycznej, systemowej, czy psychodynamicznej. Dlatego też jestem obecnie w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z zakresie psychoterapii w nurcie integracyjno-systemowym w Szkole Psychoterapii DIALOG akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Jestem głęboko przekonana, że każda osoba wymaga indywidualnego podejścia, a więc dopasowania najskuteczniejszych w danym przypadku teorii. W zależności od jej potrzeb należy dostosowywać oddziaływania czerpiąc z dorobku różnych nurtów.
W pracy psychologicznej niezwykle istotne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, umożliwiającej powstanie relacji terapeutycznej, która ułatwi rozmowę o ważnych zdarzeniach, zachowaniach, potrzebach, przekonaniach i emocjach. Dzięki uważnemu słuchaniu możliwe jest pełne zrozumienie klienta i wsparcie go w zrozumieniu siebie.
Jako psycholog Warszawa w pracy z dziećmi zawsze korzystam ze wsparcia rodziny, jej zasobów i wiedzy o małym człowieku, a także staram się zaangażować do współpracy rodziców. Wierzę, że system rodzinny ma wielką moc.
Mając na uwadze dobro klientów, biorę udział w szkoleniach i konferencjach, a swoją pracę poddaję superwizji. W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.