Zespół specjalistów

Kamila Jakubowska
Psycholog, Terapeuta

Prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym i systemowym– pracuje z pacjentem, uwzględniając całe jego życie. Podkreśla też duże znaczenie systemu wychowania, relacji w rodzinie generacyjnej pacjenta dla jego dalszego życia.

Udziela pomocy dzieciom powyżej 10 roku życia oraz osobom dorosłym w formie terapii indywidualnej, terapia dla par i rodzin. Pomaga w problemach związanych z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, trudnościami wychowawczymi/szkolnymi,niską samooceną.Wspiera osoby będące w kryzysie, mające problemy w relacjach,pomaga parom chcącym odbudować swoją relację, mającym problemy z komunikacją w związku.

Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodzin w Warszawie oraz szkolenie z Terapii Poznawczo-Behawioralnej dzieci i młodzieży w centrum CBT.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Szpitalu Specjalistycznym oraz Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii w Krakowie. Praca w szkole podstawowej,  gimnazjum, przedszkolu i poradni psychologiczno-pedagogicznej pozwoliła na zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami.

Umów Wizytę : 

Telefonicznie :  698 115 005

Opinie o terapeucie:

Kamila Jakubowska – ZnanyLekarz.pl