Jestem absolwentką Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS oraz Pedagogiki Dorosłych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam również szkolenie z Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Obecnie uczestniczę w całościowym 4-letnim szkoleniu w psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w państwowych placówkach Służby Zdrowia m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Klinice Budzik, Ośrodku Interwencji Kryzysowej Rady Naczelnej Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Od ponad 15 lat współpracuję z placówkami terapeutycznymi oraz diagnostyczno-terapeutycznymi.
Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami lękowymi i emocjonalnymi oraz trudnościami w zachowaniu, nawiązywaniu relacji i obniżoną samooceną. Oferuję również wsparcie osobom dorosłym z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresji a także doświadczającymi kryzysu, zmian życiowych, nadmiernego stresu, cierpienia. W obszarze trudności w relacjach wspieram w budowaniu asertywności, pewności siebie oraz umiejętności skutecznej komunikacji interpersonalnej.
W swojej pracy zwracam uwagę na indywidualne potrzeby Klienta. Moim celem jest zbudowanie terapeutycznej relacji, opartej na zrozumieniu i otwartości, która sprzyja odkrywaniu zasobów, otworzeniu się na nowe możliwości, czy dostrzeżeniu szerszej perspektywy umożliwiającej poradzenie sobie i zrozumienie trudnych sytuacji i ograniczeń.
Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym który jest formą psychoterapii dzieci i dorosłych o udowodnionej skuteczności. U jej podstaw leży założenie że zmiana wzorców myślenia i zachowania osoby wpływa na jej nastrój oraz doznawane uczucia. W procesie terapii osoby zyskują nie tylko narzędzia do radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi, ale także możliwość kształtowania własnej perspektywy życiowej i umiejętności radzenia sobie z przyszłymi wyzwaniami.
Zakres leczenia
lęk
depresja
niska samoocena
zaburzenia adaptacyjne
zaburzenia nastroju
autyzm u dzieci
autyzm u dorosłych
zespół Aspergera – dzieci i dorośli
ADHD u dzieci
trudności w relacjach z innymi
trudności z wyrażaniem uczuć
OCD (nerwica natręctw)
okres dojrzewania u nastolatków
stres
samotność
nieśmiałość
trudności w radzeniu sobie ze złością
trudności wychowawcze
Testy psychologiczne
Doświadczenie
Edukacja
Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierowniectwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej – (w trakcie)
Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej – Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS – Psychologia Kliniczna, studia magisterskie
Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna – Terapia pedagogiczna uczniów z dysleksją, ADHD oraz zaburzeniami zachowania, studia podyplomowe
Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej – Zarządzanie Potencjałem Ludzkim, studia podyplomowe
Uniwersytet Warszawski – Pedagogika Ogólna ze specjalizacją Pedagogika Dorosłych, studia magisterskie
Szkolenia:
Pełne szkolenie podstawowe EMDR, PTT EMDR Europe, Warszawa
Praktyk Treningu Zastępowania Agresji (ART), Instytut Amity
Trening Umiejętności Społecznych (TUS), Fundacja Pomoc Autyzm
Pierwszy i drugi stopień szkolenia – Introduction To HANDLE on Autism, Handle Institute, Fundacja Rozwiązać Autyzm
Kurs I stopnia metody The Early Start Denver Model (ESDM Introductory Workshop), Centrum Adesse,
Poznawczo-behawioralna terapia dziecka z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej, CMPPP
Strategie postepowania z dzieckiem z ADHD, Zespołem Aspergera i Zaburzeniami Zachowania, Ośrodek Psychoterapii Behawioralnej „Sukces”
Doświadczenie zawodowe
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie – staż psychologiczny w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym II FK
Klinika Budzik
Ośrodek Interwencji Kryzysowej Rady Naczelnej Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej
Placówki terapeutyczne oraz diagnostyczno – terapeutyczne
Media
Odpowiedzi na pytania
odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów.
Martwisz się swoim zdrowiem?
Nasz personel i specjaliści są do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy i podpowiemy jakiego psychologa wybrać. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.
Kontakt
Czasem pojawiają się pytania, na które potrzeba natychmiastowej odpowiedzi specjalisty. Nasz personel i terapeuci poradni „Co tam? Psychoterapia bliska Tobie” to doświadczeni praktycy, którzy chętnie wesprą Cię w codziennych wyzwaniach.
Skontaktuj się z nami
Telefonicznie pod numerem: +48698115005
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy i podpowiemy jakiego psychologa wybrać. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.