Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego wydziału psychologii, gdzie w ramach studiów realizowałam specjalizację z neuropsychologii klinicznej. Odbyłam staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie na ul. Banacha w klinice Neurochirurgii oraz Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nęckiego PAN, gdzie zdobyłam doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami zmagającymi sie z deficytami neurologicznymi. Ukończyłam również studia podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej, zdobywając kwalifikację do wspierania dzieci ze złożonymi Zaburzeniami rozwojowymi oraz Wspierania ich Rodzin.
obecnie jestem uczestnikiem 4 letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonego w centrum CBT w Warszawie, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) i posiadającego rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Niezwykle istotnym jest dla mnie współtworzenia z pacjentem odpowiedniej relacji terapeutycznej, opartej na obustronnym zaufaniu i tym samym będącej podstawą do skutecznej pracy.
W swych metodach koncentruję się na holistycznym podejściu , obejmującym sferę poznawczą, emocjonalną oraz społeczną. Wykorzystywane materiały do zajęć dobierane są w sposób indywidualny do pacjenta uwzględniając jego zainteresowania a tym samym sprawiając możliwe najatrakcyjniejszą formę pracy terapeutycznej.
Psychoterapia poznawczo-behawioralna to metoda pracy nad problemami polegająca na rozmowie, edukacji i wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń, jest dość mocno ustrukturalizowana i ograniczona w czasie. Dzięki temu zazwyczaj trwa krócej niż terapia w innych nurtach.