Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (CBT) w trakcie 4 – letniego szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej realizuję w Akademii Motywacji i Edukacji.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Pozaszkolnej Placówce Specjalistycznej Fundacji Scolar i w Centrum Medycznym Scolar pracując z dziećmi i młodzieżą jako terapeutka i trenerka TUS oraz prowadząc terapie indywidualne z osobami dorosłymi w poradni AMiE. Dodatkowo prowadziłam szkolenie dla rodziców dzieci i młodzieży z ASD.
Prowadzę terapie indywidualne z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 r. życia.
Moja pasja do zrozumienia ludzkiego umysłu oraz chęć pomocy innym w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami są nieodłącznymi cechami mojej drogi zawodowej. Ciekawość i pragnienie rozwoju skierowały mnie w stronę terapii poznawczo-behawioralnej, która skupia się na identyfikowaniu i modyfikowaniu negatywnych myśli, przekonań i zachowań, dając tym samym realną szansę pacjentom na poprawę zdrowia psychicznego, emocjonalnego.
W procesie terapeutycznym stawiam na otwartość, szacunek, empatyczne podejście i przede wszystkim na to, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie w moim gabinecie.
Wciąż rozwijam się, zdobywam wiedzę i doświadczenie, aby jak najlepiej wspierać moich pacjentów w procesie zmiany, który jest nieodłącznym elementem życia.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora CBT.
lęk
depresja
niska samoocena
rozwód, rozstanie, rozpad związku
żałoba
nerwica
zaburzenia adaptacyjne
zaburzenia nastroju
zaburzenia osobowości
choroba afektywna dwubiegunowa
autyzm u dzieci
autyzm u dorosłych
zespół Aspergera
ADHD u dzieci
ADHD u dorosłych
problemy z koncentracją uwagi
trudności w relacjach z innymi
trudności szkolne
ataki paniki
trudności z wyrażaniem uczuć
wybuchy agresji
DDA
DDD
zaburzenia zachowania
OCD (nerwica natręctw)
tiki
jąkanie się
PTSD (zaburzenia pourazowe)
kłopoty ze snem
lęk separacyjny
hipochondria
moczenie się,
konflikty rodzinne
okres dojrzewania u nastolatków
autoagresja
myśli samobójcze
stres
samotność
napady paniki
wypalenie zawodowe
dotknięcie przemocą
Szkolenia: