Wilanów

Wybierz placówkę

Aleksandra Papaj

Psycholog, Terapeuta, Terapeuta Uzależnień

Aleksandra Papaj

Psycholog, Terapeuta, Terapeuta Uzależnień

Przyjmuje osoby dorosłe, integruje nurt humanistyczny, z elementami nurtu psychodynamicznego oraz poznawczo-behawioralnego.

Marta Kowalczyk

Psycholog, Terapeuta

Marta Kowalczyk

Psycholog, Terapeuta

Pracuje w nurcie integratywnym który pozwala świadomie korzystać z dorobku różnych podejść terapeutycznych. Przymuje osoby dorosłe i młodzież od 15 roku życia

Julia Malicka

Psycholog dziecięcy i młodzieży

Julia Malicka

Psycholog dziecięcy i młodzieży

Psycholog dziecięcy pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym. Przyjmuje dzieci i młodzież do 18 roku życia.

Karolina Urbańska-Cieślak 

Psycholog Dziecięcy i Młodzieży

Karolina Urbańska-Cieślak 

Psycholog Dziecięcy i Młodzieży

Swoją pomoc kieruje głównie do dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, towarzysząc im w odkrywaniu zawiłego świata uczuć i myśli.

Katarzyna Brejnakowska

Psycholog, Terapeuta, Seksuolog, Psychosomatolog

Katarzyna Brejnakowska

Psycholog, Terapeuta, Seksuolog, Psychosomatolog

Psycholog, terapeuta, seksuolog. Integruje różne podejścia terapeutyczne w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi i młodzieżą.

Marta Rudnik

Psycholog, Terapeuta

Marta Rudnik

Psycholog, Terapeuta

Pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Przyjmuje osoby dorosłe, młodzież i dzieci od 9 r. życia. Prowadzi terapię indywidualną i pary.

Małgorzata Hordejuk

Psycholog, Terapeuta Rodzin i Par

Małgorzata Hordejuk

Psycholog, Terapeuta Rodzin i Par

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży w wieku od szóstego roku życia do dorosłości, a także psychoterapię rodzin i par.

Poradnia psychologiczna Warszawa – Wilanów

Poradnia psychologiczna to idealne miejsce do rozwiązywania problemów. Nie ma nic złego w szukaniu pomocy – jeśli czujesz, że sytuacja Cię przerasta, pomoc specjalisty może mieć dobroczynny wpływ i znacząco poprawić jakość Twojego życia.

Poradnia psychologiczna “CO tam?” na warszawskim Wilanowie zatrudnia tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Tobie lub Twojemu dziecku zmierzyć się z dręczącymi was trudnościami. W wilanowskiej poradni psychologicznej znajdziesz domową atmosferę, która pomoże Ci otworzyć się na innych i na samego siebie. Doświadczony personel zrobi wszystko, by móc wydajnie towarzyszyć Ci w drodze ku lepszemu życiu. To nadal będzie droga Twoja lub Twoja i Twojego dziecka – nie musicie jednak ruszać w nią samodzielnie i bez przygotowania.

Jeśli czujesz, że rozwiązać Twoje problemy pomoże Ci właśnie psycholog, a Warszawa Wilanów jest Ci najbliższa pod względem lokalizacji, zgłoś się pod adres:

Wiertnicza 118

02-952 Warszawa

Tel: 509 019 090

E-mail: wilanow@psychoterapiacotam.pl

Nie martw się, jeśli jesteś zapracowany – godziny przyjęć na pewno uda się dostosować do Twoich potrzeb.

Psycholog dla dorosłych Warszawa – Wilanów

Coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologa dla dorosłych. Problemy z dzieciństwa, stres, nieprzepracowane traumy czy po prostu szalone tempo życia, które wymusza współczesny świat – powodów, by skorzystać z jego usług, jest wiele i żaden z nich nie jest powodem do wstydu. W poradni psychologicznej “CO tam?” na warszawskim Wilanowie możesz liczyć na pełną pomoc i wsparcie, pracujących tam osób. Poznaj personel i podejmij decyzję.

Psycholog dla dorosłych jest w stanie pomóc osobom zmagającym się z uzależnieniem lub współuzależnieniem, także DDA i DDD – specjalistką od tych dziedzin jest psycholog Aleksandra Papaj.

Psycholog wspomoże też proces naprawiania i cementowania rodziny w ramach prowadzonej terapii dla rodzin lub par – tu specjalistkami są Małgorzata Horejduk i Marta Rudnik. Jeśli preferujesz terapię indywidualną, do wyboru masz wiele nurtów psychoterapii. Nie martw się, nie musisz być jednak specjalistą od nich, wystarczy, że są nimi:

Psycholog dziecięcy Warszawa – Wilanów

Niegdyś sądzono, że dziecko to po prostu miniaturowy dorosły i traktowano je jak osobę dorosłą. Teraz już wiadomo, jak wielką rolę odgrywa dzieciństwo w procesie kształtowania się człowieka. Jeśli Twoje dziecko ma problemy, psycholog dziecięcy będzie dla niego olbrzymią pomocą. Również Tobie pozwoli zrozumieć, z czym musi mierzyć się Twoje dziecko – w ten sposób będziesz dla niego największym wsparciem.

W oddziale poradni “CO tam?” na warszawskim Wilanowie przyjmują specjalistki od dziecięcej psychiki – wykwalifikowane terapeutki, które pomogą dzieciom i młodzieży mierzyć się z depresją, stanami lękowymi i wieloma innymi problemami związanymi między innymi z rozwojem, zachowaniem i kontaktami interpersonalnymi.