Jestem psychologiem, psychotraumatologiem i pedagogiem, a moja praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Każdego dnia staram się wspierać osoby przechodzące przez trudne momenty w życiu, pomagając im odnaleźć siłę do radzenia sobie z wyzwaniami. Wierzę, że skuteczna terapia opiera się na autentycznej relacji z pacjentem, zbudowanej na empatii, zrozumieniu i wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu pacjent czuje się bezpiecznie i może zaangażować się w proces zmiany.
Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dodatkowo, ukończyłam też studia podyplomowe z psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu placówkach, m.in. w szkołach, ośrodkach socjoterapii, fundacjach oraz w Narodowym Instytucie Onkologii Państwowym Instytucie Badawczym im. Marii Skłodowskiej – Curie i Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Przez cały czas dbam o rozwój swoich umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących m.in. interwencji kryzysowej, terapii traumy, pracy z dziećmi i młodzieżą w kryzysach suicydalnych oraz po doświadczeniu wykorzystania seksualnego. Regularnie podnoszę swoje kompetencje w pracy z osobami po traumatycznych wydarzeniach, a także w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, aby stale zapewniać najwyższą jakość wsparcia terapeutycznego.
Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami, wspierając ich w kryzysach psychicznych, takich jak np. utrata bliskiej osoby, myśli samobójcze czy przewlekły stres. Moje doświadczenie obejmuje pracę z pacjentami z zaburzeniami lękowymi, depresją, trudnościami interpersonalnymi, zaburzeniami osobowości, problemami z regulacją emocji, a także po doświadczeniach traumatycznych. Podczas pracy zawsze staram się zrozumieć indywidualne potrzeby każdej osoby, dostosowując podejście terapeutyczne do jej sytuacji.
W pracy często korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, które pozwalają pacjentom lepiej zrozumieć, jak ich myśli wpływają na emocje i działania. W terapii traumy stosuję różne podejścia, m.in. terapię narracyjną, eklektyczną, ekspozycyjną, przetwarzania poznawczego a każdy wybór metody dokładnie omawiam z pacjentem. Celem mojej pracy jest nie tylko pomoc w przezwyciężaniu bieżących trudności, ale także wspieranie pacjentów w długofalowej zmianie i budowaniu zdrowszego, bardziej satysfakcjonującego życia.
traumy złożone
lęk
niska samoocena
rozwód, rozstanie, rozpad związku
żałoba
nerwica
zaburzenia adaptacyjne
zaburzenia nastroju
trudności w relacjach z innymi
ataki paniki
trudności z wyrażaniem uczuć
DDA
DDD
zaburzenia zachowania
PTSD (zaburzenia pourazowe)
konflikty rodzinne
okres dojrzewania u nastolatków
autoagresja
myśli samobójcze
stres
samotność
dotknięcie przemocą
CERTYFIKATY :