Nasze poradnie
Skontaktuj się z nami
Umów wizytę
Bemowo - Powstańców Śląskich
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Powstańców Śląskich 58A
Nawiguj
Bemowo - Bolkowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Bolkowska 2C/5 piętro 3
Nawiguj
Białołęka - Kościeszów
ul. Kościeszów 4 lok. LU B14
Nawiguj
Targówek Borzymowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
ul. Borzymowska 21
Nawiguj
Targówek - Wallenroda
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
Wallenroda 9
Nawiguj
Wilanów - Wiertnicza
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Wiertnicza 118
Nawiguj
Włochy - Mikołajska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Mikołajska 18
Nawiguj
Centrum Szkoleń i Warsztatów Psychologicznych
Bolkowska 8/5
Nawiguj

Dietetyk Warszawa

Szukasz dietetyka w Warszawie? Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel w najbardziej efektywny sposób!

Nadwaga i nieprawidłowy sposób żywienia stały się chorobą naszych czasów, szybkie tempo życia, pośpiech, stres, łatwy dostęp to niezdrowych przekąsek i fast foodu nie sprzyja zdrowemu trybu życia. Przeważająco to wyrobione nawyki żywieniowe które stały się wygodnym kompanem codzienności, na początku niezauważalne aż do momentu gdy zdajemy sobie sprawę że przestajemy to kontrolować.

Twoje zdrowie zaczyna się od Twojego talerza, a my jesteśmy tu, by Ci w tym pomóc. Jeśli poszukujesz profesjonalnego wsparcia dietetycznego w Warszawie, to dobrze trafiłeś. Nasz doświadczony dietetyk jest gotów poprowadzić Cię przez podróż do zdrowszej diety, lepszego samopoczucia i osiągnięcia Twoich celów.

Dietetyk Warszawa: Twoja Droga do Zdrowego Życia i Wagi

Cieszymy się ze zajrzałeś/aś do naszej oferty, to oznacza że zdajesz sobie sprawę jak ważna jest kwestia zdrowego żywienia, czujesz że chcesz popracować nad swoim ciałem, ulepszyć dotychczasowy sposób żywienia, poradzić sobie z otyłością czy też być bardziej świadomym tego co jesz.

Konsultacje dietetyczne w Warszawie – Odkryj ścieżkę do zdrowego żywienia

Twoje zdrowe życie zaczyna się od właściwego żywienia, a my jesteśmy tutaj, by Ci w tym pomóc. Jeśli poszukujesz profesjonalnych konsultacji dietetycznych w Warszawie, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza praktyka oferuje spersonalizowane podejście do Twoich potrzeb żywieniowych, abyś mógł osiągnąć swoje cele zdrowotne.

Pomożemy Tobie w:

 • Osiągnięciu prawidłowej masy ciała
 • Wprowadzić zdrowy nawyk żywienia
 • Polepszyć Samopoczucie – pamiętaj jesteś tym co jesz !

dietetyk warszawa

Profesjonalny Zespół Dietetyków w Warszawie

Nasz wykwalifikowany zespół to certyfikowany dietetyk z ukończonymi studiami dietetycznymi oraz wieloletnią praktyką zarówno w pracy indywidualnej jak i pracy edukacyjnej w placówkach oświatowych. To także edukator zdrowego żywienia w licznych programach społecznych na rzecz edukacji i profilaktyki gdzie zmienia nawyki żywieniowe wielu osób zmagających się z problemami żywienia i otyłością. Skuteczność i bezpieczeństwo to podstawa naszego działania.

Wierzymy że zdrowy tryb odżywiania nie musi być katorgą, nasz dietetyk dobierze jadłospis bazując na Twoich indywidualnych preferencjach żywieniowych, dopasowany pod aktualny tryb życia. Dieta musi być naturalnie skomponowana z Tobą, tylko w taki sposób możemy efektywnie poprawić jakość twojego życia. Przekonaj się jakie to wspaniałe uczucie być zdrowym.

Dietetyk Warszawa – poznaj naszą  kompleksową ofertę

Oferujemy kompletną ofertę dietetyczną w zależności od Twoich potrzeb, to ty decydujesz jakie cele chcesz osiągnąć, a my będziemy cię wspierać doświadczeniem i wiedzą. Nasze usługi to:

Skuteczne odchudzanie – Problem z nadwagą która może prowadzić prosto do otyłości, najczęściej to brak ruchu i nadmierne spożywanie zbędnych kalorii. Ignorowane prowadzi do chorób wieńcowych, układu krążenia, cukrzycy typu 2 oraz niektórych nowotworów. Dietetyk i psychodietetyk pomoże tobie zmienić podstawowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność ruchową i zmniejszyć nadmiar kilogramów.

Żywienie w chorobie – Gdy dieta okazuje się niezbędnym elementem twojego życia z racji leczenia i profilaktyki chorobowej. Dietetyk zapewnia edukację i indywidualny program żywieniowy celem poprawienia wyników badań, polepszenia ogólnego stanu zdrowotnego i samopoczucia.

Indywidualny program żywieniowy – Dietetyk opracowuje starannie dopasowany program żywieniowy bazując na wszystkich informacjach dotyczących twojego aktualnego trybu życia, obecnych problemów zdrowotnych i celów jakie Ty byś chciał osiągnąć.

Edukacja dzieci i młodzieży – Nauczymy jak zachęcić małe dzieci do jedzenia, a co ważniejsze jak sprawić aby od małego wprowadziły nawyki dobrego żywienia. Podpowiemy jaka dieta wspomoże jego aktywny rozwój fizyczny i zdrowotny, zgodnie z obecnym rozwojem. Odpowiednie nawyki żywieniowe to skuteczna metoda na przeciwdziałanie otyłości w przyszłości.

Dieta dla kobiet w ciąży, matek karmiących – Ciąża to niezwykle ważny okres dla każdej matki, odpowiednio dopasowana dieta gwarantująca dobór kompletnych witamin i minerałów w racjonalnych proporcjach jest podstawą zdrowego rozwoju dziecka. Pomożemy tobie nie tylko w okresie ciąży ale także w czasie karmienia piersią i szybkiego powrotu do wagi sprzed ciąży.

Podwójna opieka

Dzięki ścisłej współpracy naszego zgranego zespołu, oprócz wiedzy i doświadczenia dietetyka, możesz liczyć również na pomoc psychodietetyka. To osoba która pracuje nie tylko nad tym jakich zmian należy dokonać aby schudnąć ale głównie nad tym w jaki sposób skutecznie to zrobić. Umów się na wizytę i zmień swoje życie.

NASI SPECJALIŚCI

Malwina Kucharska

Psycholog, Psychodietetyk, Dietetyk

Przyjmuje: Osoby dorosłe i młodzież od 16 r.ż.
Rodzaj terapii: Terapia indywidualna
 • Targówek - Wallenroda
 • Wilanów - Wiertnicza
 • Poradnia Online
Pokaż więcej

Ewa Włodarczyk

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychodietetyk

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Przyjmuje: Osoby dorosłe ( od 18 r.ż )
Rodzaj terapii: Terapia indywidualna
 • Bemowo - Bolkowska
 • Targówek - Wallenroda
 • Poradnia Online
Pokaż więcej

Anna Sadowska

Psycholog, Psychodietetyk

Przyjmuje: Osoby dorosłe ( od 18 r.ż )
Rodzaj terapii: Terapia indywidualna
 • Bemowo - Bolkowska
 • Poradnia Online
Pokaż więcej

Paulina Bartosik

Psycholog, Psycholog dzieci i młodzieży, Psychodietetyk

Przyjmuje: dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia a także konsultacje psychodietetyczne dla osób dorosłych.
Rodzaj terapii: Terapia indywidualna
 • Bemowo - Powstańców Śląskich
 • Poradnia Online
Pokaż więcej

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nie masz pewności, którego specjalistę wybrać? Potrzebujesz dogodnego terminu? Skontaktuj się z nami, a nasza recepcja z przyjemnością pomoże Ci wybrać odpowiedniego eksperta oraz ustali najdogodniejszy termin spotkania.

  Chcę skorzystać z usług Placówki COtam?


  Preferowany rodzaj kontaktu


  Test