Nasze poradnie
Skontaktuj się z nami
Umów wizytę
Bemowo - Powstańców Śląskich
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Powstańców Śląskich 58A
Nawiguj
Bemowo - Bolkowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Bolkowska 2C/5 piętro 3
Nawiguj
Białołęka - Kościeszów
ul. Kościeszów 4 lok. LU B14
Nawiguj
Targówek Borzymowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
ul. Borzymowska 21
Nawiguj
Targówek - Wallenroda
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
Wallenroda 9
Nawiguj
Wilanów - Wiertnicza
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Wiertnicza 118
Nawiguj
Włochy - Mikołajska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Mikołajska 18
Nawiguj
Centrum Szkoleń i Warsztatów Psychologicznych
Bolkowska 8/5
Nawiguj

Poradnia psychologiczna Żoliborz

Psychologia to nauka, która na przestrzeni ostatnich lat coraz bardziej zyskuje na uznaniu zwyczajnych ludzi. Na szczęście już coraz mniej osób uważa, że korzystanie z usług psychologa jest „stratą czasu” lub – jeszcze gorzej – „powodem do wstydu”. Psychologowie, jako specjaliści od rozwiązywania problemów ludzkiej psychiki, zagościli już na dobre w ludzkiej świadomości. Z powodzeniem korzystają z ich pomocy ludzie w każdym wieku, bez względu na zawód czy pozycję społeczną. Nie wahaj się skorzystać z usług psychologa, jeśli czujesz, że właśnie tego potrzebujesz Ty lub ktoś, kto jest Ci bliski. Co może Ci dać dobry psycholog?

Psycholog dla dorosłych Żoliborz

Życie składa się ze wzlotów i upadków i nie ma w tym nic dziwnego. Jednak, jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zdecydowanie więcej upadków i nie umiesz sobie poradzić z rzeczywistością, która Cię otacza, być może najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z pomocy wykwalifikowanego psychologa.

Psycholog dla dorosłych to wyspecjalizowany fachowiec, który zajmuje się problemami osób dorosłych. Z biegiem lat coraz więcej osób korzysta z takiej fachowej pomocy i coraz więcej decyduje się na to, by głośno mówić o tym, że uczęszcza do psychologa. To bardzo dobry trend – w ten sposób normalizuje się zjawisko, które ma przecież na celu szeroko pojętą pomoc ludziom. A to bardzo ważna, bo jeszcze nie tak dawno temu przecież chodzenie do psychologa – zwłaszcza, choć nie tylko, w małych miastach – było uważane za powód do wstydu. To nieprawda, że kiedyś ludzie byli inni i nie potrzebowali pomocy psychologa – potrzebowali, tylko się tej potrzeby głęboko wstydzili.

Psycholog może pomóc Ci uporządkować sprawy związane z Twoimi emocjami – gdy nie radzisz sobie ze zmianami, które zaszły w Twoim życiu, przeżywasz żałobę, czy łapiesz się na tym, że przestajesz panować nad swoimi emocjami. Skorzystaj też z pomocy psychologa, gdy masz problemy z relacjami z innymi ludźmi. Gdy czujesz, że nie jesteś w stanie w stanie nawiązywać relacji z innymi ludźmi lub podtrzymywać kontaktów, które udało Ci się nawiązać – pomoc psychologa może okazać się nieodzowna. Jeśli potrzebny Ci jest dobry i sprawdzony psycholog dla dorosłych, Warszawa Żoliborz może być najlepszym miejscem – stamtąd szybko trafisz do jednej z naszych poradni psychologicznych.

Zobacz jak do nas dojechać.

Może się zdarzyć tak, że pomoc psychologa okaże się niewystarczająca – problem może być zbyt złożony lub mieć medyczną naturę, a psycholog nie jest przecież lekarzem. Wtedy dobry psycholog też nie zostawi Cię bez pomocy, tylko wskaże najlepsze rozwiązanie. Czasami może to być wizyta u lekarza, także u lekarza psychiatry, a czasami podjęcie terapii u psychoterapeuty, by móc w pełni uporać się ze swoimi problemami.

Psycholog dziecięcy Żoliborz

Dzieci też miewają swoje problemy. A te problemy mogą je znacząco przerastać. Dzieci nie zawsze są w stanie odnaleźć się w zmieniających się okolicznościach, mogą mieć też problemy z nawiązywaniem znajomości czy mogą przestać radzić sobie z nauką w szkole. To wszystko to problemy właśnie dla psychologa. Dziecko przeżywa wszystko na swój własny sposób, dlatego nigdy nie bagatelizuj problemów swojego dziecka – ono liczy na to, że pomożesz mu uporać się z jego problemami. A czasami najlepszym, co możesz zrobić, jest poszukanie, gdzie przyjmuje dobry psycholog dziecięcy. Żoliborz to doskonałe miejsce do tego, by poszukać. Niedaleko znajdziesz naszą poradnie psychologiczną, a zatrudnieni w niej specjaliści będą w stanie pomóc Twojemu dziecku.

Nie bój się skorzystać z pomocy, to może być przełomowe wydarzenie nie tylko dla Twojego dziecka, ale też dla Ciebie. Nie bój się też, gdy psycholog zaproponuje, na przykład, terapię u psychoterapeuty – to może być pierwszy krok do rozwiązania problemów Twoich, Twojego dziecka i całej waszej rodziny.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Nie masz pewności, którego specjalistę wybrać? Potrzebujesz dogodnego terminu? Skontaktuj się z nami, a nasza recepcja z przyjemnością pomoże Ci wybrać odpowiedniego eksperta oraz ustali najdogodniejszy termin spotkania.

    Chcę skorzystać z usług Placówki COtam?


    Preferowany rodzaj kontaktu


    Test