Nasze poradnie
Skontaktuj się z nami
Umów wizytę
Bemowo - Powstańców Śląskich
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Powstańców Śląskich 58A
Nawiguj
Bemowo - Bolkowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Bolkowska 2C/5 piętro 3
Nawiguj
Białołęka - Kościeszów
ul. Kościeszów 4 lok. LU B14
Nawiguj
Targówek Borzymowska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
ul. Borzymowska 21
Nawiguj
Targówek - Wallenroda
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
Sobota od 9:00 do 13:00
Wallenroda 9
Nawiguj
Wilanów - Wiertnicza
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Wiertnicza 118
Nawiguj
Włochy - Mikołajska
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00
ul. Mikołajska 18
Nawiguj
Centrum Szkoleń i Warsztatów Psychologicznych
Bolkowska 8/5
Nawiguj

Poradnia psychologiczna Praga północ

Ciągle jeszcze w umysłach wielu ludzi pokutuje przekonanie, że korzystanie z pomocy psychologa jest powodem do wstydu. To sprawia, że wiele osób dusi się ze swoimi problemami, nie potrafi radzić sobie z emocjami, czy uporządkować swoich relacji z innymi. Wszystko dlatego, że nie rozumie mechanizmów, które nim rządzą, nie potrafi nazwać i wskazać swoich problemów i boi się poprosić o pomoc. Zupełnie niesłusznie! Psycholog jest dla ludzi – sensem jego działania jest pomaganie innym. Dlatego daj sobie szansę i jeśli czujesz, że z Tobą i Twoim życiem dzieje się coś niedobrego, zareaguj i zgłoś się po profesjonalną pomoc.

Psycholog dla dorosłych Praga północ

To żaden wstyd prosić o pomoc – to oznaka dojrzałości i rozwagi. Obiema tymi cechami naprawdę warto się wykazać. Chodzi tu o Twoje szczęście i komfort życia, a nie są to wartości, które można zbagatelizować. Psycholog to osoba, która ma odpowiednie kompetencję i wiedzę, by pomóc Ci uporać się z Twoimi problemami. Pamiętaj jednak, że problemy nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – psycholog to osoba, która może pomóc Ci określić i nazwać Twój stan, a także – w razie takiej potrzeby – będzie w stanie precyzyjnie skierować Cię na odpowiednią terapię do psychoterapeuty lub zasugerować dalsze leczenie u lekarza psychiatry.

Psycholog to specjalista od ludzkiej psychiki – ukończył studia humanistyczne i ma wystarczającą wiedzę i kwalifikacje do tego, by zająć się ludzkimi problemami. Może udzielać ogólnego poradnictwa, skierować do dalszego leczenia, pomóc ustalić predyspozycje zawodowe, czy przeprowadzić specjalistyczne testy zawodowe. Ma też możliwość wystawiania specjalnych orzeczeń i zaświadczeń, które mogą być przydatne w toku dalszego leczenia lub być odpowiednim zaświadczeniem do pracy albo na uczelnię.

Zobacz jak dojechać do naszej poradni w okolicach Pragi północ:

Spotkaj się z psychologiem, jeśli boisz się o siebie lub o osobę Ci bliską – jeśli bardzo chcesz komuś pomóc, jednak brakuje Ci do tego odpowiednich kwalifikacji, rozmowa z psychologiem może być dla Ciebie olbrzymim wsparciem. To właśnie dzięki psychologowi jesteś w stanie zrozumieć mechanizmy, które rządzą ludzką psychiką, a to pomoże Ci wskazać i nazwać problemy, które dręczą Ciebie lub osobę Ci bliską.

Psycholog nie rozwiąże problemów za Ciebie – ze wszystkim co dręczy Ciebie i Twoich bliskich, musicie poradzić sobie samodzielnie. Nie znaczy to jednak, że musisz być w tym osamotniony – po to właśnie jest psycholog. Odwiedź naszą poradnię psychologiczną, gdy uważasz, że znajdujesz się na rozdrożu i chcesz, by Twoje życie zmieniło, jednak potrzebujesz do tego pomocy – pomoże Ci właśnie psycholog. Warszawska Praga Północ i jej okolice to najlepsze miejsce, by zacząć szukać. W zasięgu Twojej ręki znajdziesz naszą poradnię psychologiczną.

Psycholog dziecięcy Praga północ

Psycholog nie jest specjalistą, do którego mogą udać się tylko osoby dorosłe. Psycholog dziecięcy zajmuje się problemami dzieci i młodzieży. Fobia szkolna, problemy w nauce, problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami, zbytnia lękliwość, nadmierna nieśmiałość – długa jest lista problemów, którymi zajmuje się psycholog dziecięcy. Praga Północ i jej bliskie okolice to jednak doskonałe miejsce, by znaleźć specjalistę od dziecięcych problemów. Wybierz naszą poradnię psychologiczną, by pomóc Twojemu dziecku rozwiązać jego problemy.

Pamiętaj, że dziecko przeżywa problemy inaczej. To, co dla Ciebie może być drobnostką, dla dziecka urasta do rangi bardzo poważnego problemu. Nie bagatelizuj potrzeb Twojego dziecka. Zabranie go do psychologa, gdy coś Cię zaniepokoi to pierwszy krok w drodze do sukcesu Twojego dziecka.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Nie masz pewności, którego specjalistę wybrać? Potrzebujesz dogodnego terminu? Skontaktuj się z nami, a nasza recepcja z przyjemnością pomoże Ci wybrać odpowiedniego eksperta oraz ustali najdogodniejszy termin spotkania.

    Chcę skorzystać z usług Placówki COtam?


    Preferowany rodzaj kontaktu


    Test