Dietetyk

Dietetyk Warszawa

Cieszymy się ze zajrzałeś/aś do naszej oferty, to oznacza że zdajesz sobie sprawę jak ważna jest kwestia zdrowego żywienia, czujesz że chcesz popracować nad swoim ciałem, ulepszyć dotychczasowy sposób żywienia, poradzić sobie z otyłością czy też być bardziej świadomym tego co jesz. Pomożemy Tobie w:

  • Osiągnięciu prawidłowej masy ciała
  • Wprowadzić zdrowy nawyk żywienia
  • Polepszyć Samopoczucie – pamiętaj jesteś tym co jesz !

Profesjonalny Zespół

Nasz wykwalifikowany zespół to certyfikowany dietetyk z ukończonymi studiami dietetycznymi oraz wieloletnią praktyką zarówno w pracy indywidualnej jak i pracy edukacyjnej w placówkach oświatowych. To także edukator zdrowego żywienia w licznych programach społecznych na rzecz edukacji i profilaktyki gdzie zmienia nawyki żywieniowe wielu osób zmagających się z problemami żywienia i otyłością. Skuteczność i bezpieczeństwo to podstawa naszego działania.

Wierzymy że zdrowy tryb odżywiania nie musi być katorgą, nasz dietetyk dobierze jadłospis bazując na Twoich indywidualnych preferencjach żywieniowych, dopasowany pod aktualny tryb życia. Dieta musi być naturalnie skomponowana z Tobą, tylko w taki sposób możemy efektywnie poprawić jakość twojego życia. Przekonaj się jakie to wspaniałe uczucie być zdrowym.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompletną ofertę dietetyczną w zależności od Twoich potrzeb, to ty decydujesz jakie cele chcesz osiągnąć, a my będziemy cię wspierać doświadczeniem i wiedzą. Nasze usługi to:

Skuteczne odchudzanie – Problem z nadwagą która może prowadzić prosto do otyłości, najczęściej to brak ruchu i nadmierne spożywanie zbędnych kalorii. Ignorowane prowadzi do chorób wieńcowych, układu krążenia, cukrzycy typu 2 oraz niektórych nowotworów. Dietetyk i psychodietetyk pomoże tobie zmienić podstawowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność ruchową i zmniejszyć nadmiar kilogramów.

Żywienie w chorobie – Gdy dieta okazuje się niezbędnym elementem twojego życia z racji leczenia i profilaktyki chorobowej. Dietetyk zapewnia edukację i indywidualny program żywieniowy celem poprawienia wyników badań, polepszenia ogólnego stanu zdrowotnego i samopoczucia.

Indywidualny program żywieniowy – Dietetyk opracowuje starannie dopasowany program żywieniowy bazując na wszystkich informacjach dotyczących twojego aktualnego trybu życia, obecnych problemów zdrowotnych i celów jakie Ty byś chciał osiągnąć.

Edukacja dzieci i młodzieży – Nauczymy jak zachęcić małe dzieci do jedzenia, a co ważniejsze jak sprawić aby od małego wprowadziły nawyki dobrego żywienia. Podpowiemy jaka dieta wspomoże jego aktywny rozwój fizyczny i zdrowotny, zgodnie z obecnym rozwojem. Odpowiednie nawyki żywieniowe to skuteczna metoda na przeciwdziałanie otyłości w przyszłości.

Dieta dla kobiet w ciąży, matek karmiących – Ciąża to niezwykle ważny okres dla każdej matki, odpowiednio dopasowana dieta gwarantująca dobór kompletnych witamin i minerałów w racjonalnych proporcjach jest podstawą zdrowego rozwoju dziecka. Pomożemy tobie nie tylko w okresie ciąży ale także w czasie karmienia piersią i szybkiego powrotu do wagi sprzed ciąży.

Podwójna opieka

Dzięki ścisłej współpracy naszego zgranego zespołu, oprócz wiedzy i doświadczenia dietetyka, możesz liczyć również na pomoc psychodietetyka. To osoba która pracuje nie tylko nad tym jakich zmian należy dokonać aby schudnąć ale głównie nad tym w jaki sposób skutecznie to zrobić. Umów się na wizytę i zmień swoje życie.

Ewa Włodarczyk – Psychodietetyk, przyjmuje w poradni Warszawa Targówek i Bemowo

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go swoim znajomym.